טרמפולינה לתינוק [נדנדה לתינוק ]

טרמפולינה לתינוק היא מושב רך ומרופד עם מספר מצבי שכיבה ישיבה וקשת של צעצועים למשחק עבור התינוק. ניתן למצוא טרמפולינה לתינוק המשמיעה מספר מנגינות וצלילים, חלק מהן בעלי מנגנון רטט להרגעת התינוק.
נדנדה לתינוק, בנוסף לתכונות של טרמפולינה לתינוק, כוללת מנגנון של נדנוד ידני או חשמלי במספר כיוונים ובמקצבים שונים. טרמפולינה לתינוק ונדנדה לתינוק כוללות משענת ראש ורצועות קשירה פנימיות להבטחת הנוחות והבטיחות של התינוק.
חשוב מאוד לקרוא את חוברת ההפעלה ואת המידע שמספק היצרן אודות הגיל והמשקל המומלצים לשימוש בטרמפולינה לתינוק ונדנדה לתינוק.

 

משימת הטיפול בתינוק היא מעייפת וגם מתישה מאוד ואין מקום בטוח יותר מטרמפולינה לתינוק ונדנדה לתינוק להושיב להשכיב את התינוק כדי להנות מכמה דקות של מנוחה. התינוק ייהנה לשחק בצעצועים, יירגע מהרטט והנדנוד וההורים יוכלו להתפנות לשתיית הקפה או לביצוע מטלות אחרות בקרבת התינוק.

תוכן עניינים

טרמפולינה חשמלית לתינוק

טרמפולינה חשמלית לתינוק מופעלת לרוב על ידי סוללות והיא כוללת מפסקים וכפתורים להפעלת מוזיקה ורטט להרגעת התינוק.

טרמפולינה חשמלית לתינוק דגם בלון של צ'יקו Chicco מגיעה במספר עיצובים של חיות ובצבעים שונים. טרמפולינת בלון כוללת פעלולון ומנגנון רטט. הטרמפולינה מתאימה מגיל לידה ועד משקל של 18 ק"ג והיא כוללת 4 מצבי שכיבה ישיבה, כרית ראש וחגורות קשירה. הטרמפולינה כוללת פעלולון אורקולי עם מוזיקה ושירי ערש. ההורה יכול להקליט את קולו המרגיע (עד 30 שניות) ולהשמיע זאת לתינוק. טרמפולינה בלון של צ'יקו היא חשמלית וכוללת יחידת רטט המרגיעה בעדינות את ילדך ופעלולון המופעלים ע"י סוללות.


טרמפולינה חשמלית לתינוק דגם בלוסום של טוויגי Twigy מתאימה לתינוקות וילדים מגיל לידה ועד משקל של 18 ק"ג, בעלת מערכת בטיחות עם רצועות חגירה לבטיחות התינוק ורגלית נשלפת המאפשרת את קיבוע הטרמפולינה. ניתן להפוך את הטרמפולינה לכיסא נדנדה לפעוטות בגילאים גדולים יותר על ידי קיפול הרגלית. הטרמפולינה בעלת מנגנון רטט מרגיע ומנגינות. ניתן לבחור בין שני מצבי שכיבה/ישיבה של הטרמפולינה המאפשרים לתינוק לשכב ולשבת ביתר נוחות בהתאם לצורך. על גבי הטרמפולינה קיים כפתור מצבים למעבר בין מצב טרמפולינה למצב נדנדה. טרמפולינה חשמלית לתינוק דגם בלוסום כוללת 2 צעצועים תלויים על גבי קשת משחקים הניתנת להסרה בקלות. ניתן לתלות על הקשת גם צעצועים אחרים. ניתן לקפל את הטרמפולינה בצורה מהירה וקלה ואף לשלוף את הריפוד לצורך ניקוי וכביסה.

טרמפולינה לתינוק מאיזה גיל

רוב הטרמפולינות לתינוק מתאימות מגיל לידה ועד משקל של 9 ק"ג. יש לא מעט טרמפולינות לתינוק המתאימות עד למשקל של 18 ק"ג. טרמפולינה לתינוק המתאימה מגיל לידה כוללת מצב שכיבה של משענת הגב, משענת לתמיכת הראש ורצועות פנימיות לקשירת התינוק. חשוב מאוד לקרוא ולוודא במידע שמסופק על ידי היצרן באשר לגיל והמשקל המומלצים.
טרמפולינה לתינוק דגם ספארי שמח של ברייט סטארטס וטרמפולינה חשמלית לתינוק דגם BY-018 של בייבי סייף מתאימות מגיל לידה ועד משקל של 9 ק"ג. טרמפולינה לתינוק דגם KEEP COZY של אינג'ניוטי מתאימה מגיל לידה ועד משקל של 18 ק"ג.

טרמפולינה בייבי ביורן

טרמפולינה בייבי ביורן דגם בליס מתאימה מגיל לידה ועד משקל של 13 ק"ג. כוללת שלוש זוויות שונות של המושב למשחק ולמנוחה ומצב העברה ממקום למקום. טרמפולינה בייבי ביורן בעלת תנועת נדנוד טבעית, ללא צורך בסוללות, התורמת להתפתחות התינוק, עיצוב ארגונומי המעניק תמיכה מצוינת לגב, לצוואר ולראש התינוק, מושב הבד מותאם ומעוצב במיוחד, המפזר את משקל התינוק באופן שווה. עשויה מחומרים ידידותיים לילדים: כותנה רכה, ג’רזי ובד רשת אוורירי המתייבש במהירות, קלה לניקוי, ניתנת לכביסה במכונה ב-40 מעלות, מתקפלת בצורה שטוחה וקומפקטית ונוחה לנשיאה וכוללת מגוון צבעים לבחירה ב-3 סוגי בדים – כותנה, ג’רזי או אייר מש.

נדנדה לתינוק עד 18 קילו

קשה מאוד למצוא נדנדה לתינוק המתאימה עד משקל של 18 ק"ג. רוב הנדנדות לתינוק מתאימות מלידה עד משקל של 9 ק"ג וחלקן עד למשקל של 13 ק"ג. טרמפולינה חשמלית לתינוק דגם בלון של צ'יקו Chicco מתאימה מגיל לידה ועד משקל של 18 ק"ג. ניתן להפוך אותה למצב של נדנדה על ידי קיפול הרגליים של המושב. טרמפולינה חשמלית לתינוק דגם בלוסום של טוויגי Twigy מתאימה אף היא מגיל לידה ועד משקל של 18 ק"ג. ניתן להפוך אותה למצב של נדנדה על ידי קיפול הרגליים של המושב.

טרמפולינה טייני לאב

לחברת טייני לאב יש מספר דגמים של טרמפולינות לתינוק: טרמפולינה ייחודית בצורת סל שכיבה עם מוזיקה ורטט הפועלת עם סוללות. מתאימה מגיל לידה ועד משקל של 18 ק"ג. מאפשרת מעבר מהיר ונוח בין 3 מצבים: טרמפולינה – מספקת לתינוק מקום ממנו הוא יכול לצפות בנעשה בבית, להתבונן באורות המתחלפים על הצעצוע, להקשיב למוסיקה (9 מנגינות) או לשחק עם הצעצועים התלויים. נדנדה – מקפלים את הרגלית האחורית והטרמפולינה הופכת לרוקר: אפשר לנדנד את התינוק בעדינות קדימה ואחורה ולהרגיע אותו. כשהתינוק נרדם פשוט מורידים את המושב למטה, מה שיוצר מרחב קטן וסגור, מספק תחושת ביטחון ונועם לתינוק. טרמפולינה ג'ימיני טרמפולינה חשמלית הפועלת עם סוללות, בעלת מנגנון רטט להרגעת התינוק, עם קשתות פעילות מתכווננות וניתנות להסרה. מתאימה לתינוקות מלידה ועד משקל של 9 ק"ג. המושב בעל 2 מצבים: שכיבה וישיבה.

נדנדה חשמלית לתינוק

נדנדה חשמלית לתינוק היא בעלת מנגנון חשמלי המאפשר את הנדנוד אחורה וקדימה או מצד לצד. ההפעלה היא בעזרת סוללות, חיבור USB או חיבור שנאי למתח קיר. נדנדה חשמלית לתינוק דגם BY028 של בייבי מישל משולבת עם טרמפולינה לתינוק וכוללת מקרן תקרה ואפשרות להשמעת מוזיקה וצלילים. מתאימה מגיל לידה ועד משקל של 13 ק"ג. המושב כולל 3 מצבי שכיבה ישיבה. ניתן לבצע נדנוד מצד לצד או קדימה ואחורה ב- 5 מהירויות שונות. הנדנדה מאפשרת בחירה בין שימוש על בסיס סוללות או חיבור למטען USB סטנדרטי. מושב הנדנדה החשמלית לתינוק הוא מרווח ומרופד לנוחות התינוק. בתוך ראש הנדנדה מקום לחבר נגן MP3 או טלפון סלולארי להשמעת מנגינות נבחרות ע"י ההורה. על גבי ראש הנדנדה מובייל לתינוק ומקרן המקרין לתקרה תמונת כוכבים מרגיעה. המושב כולל רתמה בעלת 5 נקודות חיבור לנוחות ובטיחות התינוק. נדנדה חשמלית לתינוק דגם TY008 של בייבי מישל היא נדנדה חשמלית קטנה וקומפקטית המתאימה לתינוקות מגיל לידה ועד משקל של 9 ק"ג. מופעלת ע"י חיבור USB רגיל (לשקע מחשב או מטען של טלפון סלולארי) או בעזרת סוללות. בעלת 5 מהירויות נדנוד, מתקפלת בקלות לאחסון ונשיאה ממקום למקום. ריפוד המושב רך ונעים וניתן לניקוי בקלות. על גבי הנדנדה חגורות בטיחות לקשירת התינוק. ניתן לבחור בין 12 סוגי מנגינות להנעים את שהיית התינוק בנדנדה עם שליטה בעוצמת המוזיקה וטיימר כיבוי אוטומטי ל 8, 15 או 30 דקות. לנדנדה קשת עם צעצועים וכרית ראש הניתנת להסרה.

טרמפולינה נדנדה לתינוק

טרמפולינה נדנדה לתינוק כוללת מושב עם מנגנון רטט, יכולת להשמיע מוזיקה, קשת עם צעצועים וגם מנגנון נדנוד חשמלי או ידני. ניתן למצוא טרמפולינות לתינוק עם אפשרות לנדנוד ידני על ידי קיפול הרגליים של המושב וכאלה עם מנגנון נדנוד חשמלי הפועל עם סוללות או עם שנאי. שילוב כל התכונות במכשיר אחד הוא מאוד מועיל. לחברת בייבי מישל טרמפולינה נדנדה לתינוק מדגם Ronbei שהיא טרמפולינה חשמלית ייחודית עם מנגנון עירסול המבצע תנועה ימינה שמאלה בדומה לתנועת ההרגעה של ההורה. מתאימה מגיל לידה ועד משקל של 9 ק"ג. לנדנדה 2 מצבי שכיבה ישיבה ומצב מקופל לאחסנה, ריפוד בד נושם רך ונעים. הפעלה ע"י סוללות או שנאי ובעזרת שלט רחוק. לטרמפולינה נדנדה לתינוק 5 סוגי מנגינות, 3 קולות טבע מרגיעים, מנגנון כיבוי אוטומטי אחרי 10 או 30 דקות וריפוד נשלף לכביסה. לחברת 4MOMS טרמפולינה ונדנדה חשמלית במגוון צבעים ועיצובים הפועלת עם שנאי.

נדנדה לתינוק לגינה / לחצר

נדנדה לתינוק לגינה ולחצר מתאימה לתינוקות המסוגלים לשבת בצורה יציבה ובדרך כלל מגיל שנה. נדנדה לתינוק לחצר ולגינה עשויה מפלסטיק קשיח והיא כוללת מושב, משענת גב ורצועות בטיחות לחגירה, לתמיכה ובטיחות של התינוק. את הנדנדה לתינוק לגינה ולחצר ניתן לתלות בעזרת חבלים המסופקים באריזה. ניתן לרכוש נדנדה לתינוק לחצר ולגינה עם מושב בלבד וללא משענת ורצועות קשירה אולם היא מתאימה מגיל 3 שנים ומעלה. ניתן לרכוש גם סוג אחר של נדנדה לתינוק לגינה לחצר עם מתקן תלייה ממתכת המהווה בסיס רחב עם חצובות עליו ניתן לתלות את הנדנדה בעזרת חבלים המסופקים באריזה. נדנדה מסוג זה מתאימה לפעוטות מגיל שנה המסוגלים לשבת בצורה יציבה. הישיבה בנדנדה עשויה לספק לכם ולילדים שעות של הנאה אצלכם בחצר, במרפסת ואפילו בתוך הבית. בעת הרכישה חשוב לקרוא ולוודא מהם התנאים שמכתיב היצרן לגבי גיל ומשקל מומלצים וכמו כן שהנדנדה לתינוק לגינה לחצר עמידה בחום ובפני נזקי מזג האוויר.

כסא נדנדה לתינוק

כסא נדנדה לתינוק מאפשר הושבה ונדנוד של התינוק מצד לצד או קדימה ואחורה בעזרת מנגנון חשמלי או בדחיפה ידנית של ההורה. הישיבה והנדנוד עשויים להרגיע את התינוק וגם לפנות זמן להורים מהנשיאה של התינוק על הידיים. נדנדה לתינוק דומה לכסא נדנדה שיש למבוגרים, אלא שהוא מיועד לקטנטנים. התינוק שלך יושב שוכב על הנדנדה, והבסיס המעוגל מספק תנועת נדנוד עדינה כשאתה נותן לו דחיפה. בדרך כלל ניתן להכניס את הרגליים של המושב פנימה ולהפוך את הבסיס לתצורה מעוגלת. ניתן למצוא כסא נדנדה לתינוק עם מנגנון רטט המקפיץ קלות את התינוק לרגעים של הנאה וכן כאלה עם מנגנון נדנוד חשמלי הפועל על סוללות או שנאי חשמלי המחובר לקיר. בכסאות המשוכללים ניתן לבחור במספר מהירויות של נדנוד, כיוון של הנדנוד מצד לצד או קדימה ואחורה ויש כאלה המבצעים פעולה של נדנוד בתנועה משולבת בדומה לתנועת ההרגעה של ההורים כשהתינוק נישא על הזרועות שלהם.

נדנדה חשמלית לתינוק המלצות

נדנדה חשמלית לתינוק היא לא מוצר שחובה להחזיק בבית אבל בהחלט זה מוצר שישדרג לכם את הזמן שאתם מבלים עם התינוק בבית. נדנדה חשמלית לתינוק עשויה לסייע לכם להרגיע את התינוק וגם לפנות לכם זמן בזמן שהתינוק ייהנה מהישיבה ומהמשחק בצעצועים. נדנדה חשמלית מומלצת לתינוק היא זו שמתאימה לצרכים ולתקציב שלכם ועם זאת בחרנו לציין מספר גורמים שיש להתחשב בהם בהחלטה על הרכישה: התאמה לגיל ולמשקל של התינוק נדנוד חשמלי או ידני נפח במצב אחסון הפעלה בעזרת סוללות או שנאי אפשרות לניקוי כיסוי המושב נדנדה חשמלית לתינוק דגם BY028 של בייבי מישל משולבת עם טרמפולינה לתינוק וכוללת מקרן תקרה ואפשרות להשמעת מוזיקה וצלילים. מתאימה מגיל לידה ועד משקל של 13 ק"ג. מתאימה מאוד להורים המעוניינים בנדנדה עם מנגנון נדנוד חשמלי שתשמש את ההורים לפחות עד גיל שנתיים. טרמפולינה חשמלית לתינוק דגם בלון של צ'יקו Chicco וטרמפולינה חשמלית לתינוק דגם בלוסום של טוויגי Twigy מתאימות לתינוקות מגיל לידה ועד משקל של 18 ק"ג וכוללות מנגנון נדנוד ידני המתאפשר עם קיפול הרגליים של המסגרת התחתונה של הטרמפולינה. נדנדה חשמלית וטרמפולינה מאמארו 4.0 של חברת 4MOMS היא הדגם המפואר, האיכותי והיוקרתי שיש. היא מתאימה לתינוקות מגיל לידה ועד משקל 9 ק"ג ומופעלת על ידי שנאי. נדנדת המאמארו 4.0 מאפשרת 5 מצבי נידנוד והרגעה שונים, שליטה בנדנדה גם באמצעות אפליקציה ומספר רב של מצבי שכיבה.

דגם 4 moms נדנדה מחיר

כאמור, נדנדה חשמלית וטרמפולינה מאמארו 4.0 של חברת 4MOMS היא היקרה ביותר בקבוצת מוצרי טרמפולינה נדנדה לתינוק. מחיר הנדנדה הוא כ 1600 ש"ח והוא כולל מגוון עיצובים וצבעים לבחירה. נדנדה מאמרו 4.0 מתהדרת בכינוי – נעים כמו אמא. הטרמפולינה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר מבית 4MOMS החברה האמריקאית המובילה בפיתוח טכנולוגי חדשני וייצור מוצרים לתינוקות ברמה ואיכות גבוהה ביותר. הרעיון מאחורי הפיתוח היה לייצר טרמפולינה המחקה במדויק את תנועת האבות והאימהות במהלך ההרגעה של ילדיהם.
נדנדה דגם 4MOM מתאימה לתינוקות מגיל לידה ועד משקל 9 ק"ג והיא כוללת 5 תנועות ייחודיות ומרגיעות בדיוק כמו שההורים נעים: רוק אנד רול, קנגרו, נסיעה ברכב, נדנוד משולש וגלים. ניתן להתאים את תנועת הנדנוד בהתאם למוסיקה ולשלוט בעוצמת המהירות.

טרמפולינה - נדנדה לתינוק

טרמפולינה לתינוק 4 מאמס

נדנדה דגם 4MOM כוללת מגוון צלילים אמיתיים לבחירה: גשם, מאוורר, אוקיינוס ופעימות לב. קיימת אפשרות חיבור לכל מכשיר מוסיקה MP3 ולמרבית סוגי הטלפונים הניידים וכך ניתן להשמיע לתינוק כל מוסיקה שתבחרו. בדגם הזה ניתן להוריד את האפליקציה 4moms לטלפון הנייד ולהפעיל מרחוק, מכל מקום בו אתם נמצאים, את הטרמפולינה של ילדיכם עם התנועה והמוסיקה לפי בחירתכם. הטרמפולינה כוללת מובייל כדורים דו צדדי – הניתן להסרה ולכוונון בקלות ובנוחות. נדנדה דגם 4MOM כוללת מושב מתכוונן – מותאם לכל מצב ובכך, מעניק לילדך נוחות מרבית מושלמת, גם בעת משחק וגם בעת מנוחה. בד המושב הוא רך ובאיכות גבוהה, עשוי קטיפה נעימה למגע וניתן להסרה בקלות לכביסה.
14
חוות דעת על המאמר

האם אהבת את התכון

אם באמת אהבת? זה הזמן לשתף ולהראות לנו

Facebook
WhatsApp
Email
Telegram