כסא אוכל לתינוק - מושב הגבהה לתינוק
עם משלוח עד הבית!

מחפשים כסא אוכל לתינוק? הגעתם למקום הנכון. ארוחות משפחתיות עם פעוטות עוזרות להם לפתח הרגלי אכילה נכונים ובריאים, ומעודדות אותם לנסות מאכלים חדשים. ארוחות משפחתיות הן הזדמנות נהדרת ללמד פעוטות על ניהול שיחה והתנהגות בחברה, וכמובן – על מאכלים ואכילה. זו גם הזדמנות להעניק לפעוטות תשומת לב, ליצור איתם קשר עין ולתקשר עימם באווירה משפחתית תומכת.

כסא אוכל לתינוק או מושב הגבהה לתינוק הם כסאות המיועדים להאכלת תינוקות וילדים קטנים מהשלב בהתפתחות שבו הם יכולים לשבת על כסא האוכל בצורה זקופה, כשהראש מורם וללא תמיכה – בדרך כלל בגיל חצי שנה ומעלה.

כסא אוכל לתינוק הוא לרוב גבוה ומעוצב כך שאדם מבוגר היושב מול התינוק יוכל להאכילו בקלות. מושב הגבהה לתינוק מעוצב כך שניתן להניח אותו בצורה בטוחה על כיסא אוכל בבית ובכך ליצור את ההגבהה הרצויה ליד שולחן האוכל של המשפחה. כסא לתינוק ומושב הגבהה לתינוק כוללים מגש עליו ניתן להניח מזון וכלי אוכל כדי להאכיל את התינוק וגם כדי שהתינוק יוכל לאכול בעצמו.

כסא אוכל לתינוק מתקפל

תוכן עניינים

הורים רבים מעדיפים לרכוש כסא אוכל מתקפל לתינוק שניתן לקפל בצורה מהירה וקלה ולאחסן בצורה מסודרת בבית, במיוחד אם מדובר בבתים קטנים.

כסא אוכל פולי של חברת צ'יקו – Polly Highchair – עוצב מיוחד לחיסכון במקום ולנוחות מקסימלית. כסא האוכל מציע חיסכון במקום – המוצר אינו תופס מקום רב, מתקפל בקלות למידה קומפקטית ואידיאלי לחללים קטנים. הכסא בעל עיצוב מודרני, עם ריפוד חלק ורך המתנקה בקלות, כך שאפשר לאחר כל ארוחה לנקות ולקפל ביעילות ולאחסן בצד עד לארוחה הבאה. הכסא ילווה את ילדך לאורך שלבי ההתפתחות השונים סביב שולחן האוכל, מושב הכיסא מרווח ונוח ומבטיח נוחות מלאה לילדך.

כיסא אוכל פוקט מיל של חברת צ'יקו – Pocket Meal Highchair – הכיסא קומפקטי במיוחד – מתקפל בקלות ונוח להורה ולילד, מתאים לשימוש גם בחופשות – ניתן לקפל ולהביא אותו לכל מקום בזכות הגודל והמשקל שלו – בעובי של 28 ס”מ בלבד כשהוא מקופל ומשקל של 6.3 ק”ג בלבד. מושב הכסא רך ורחב, מבטיח נוחות מלאה לילדך ויגרום לו להרגיש מחובק ובטוח. הודות למשענת הגב המתכווננת, הוא מתאים גם לאחר הארוחה.

כיסא אוכל גבוה באפלו של חברת טוויגי – Buffalo – כסא אוכל מתקפל לתינוק מתאים מגיל 6 חודשים ועד 36 חודשים. ריפוד הכסא דמוי עור, פרקטי, קל לניקוי ואינו סופג את הלכלוך, ניתן לפתוח ולסגור את הכסא בקלות באמצעות לחצן. הכסא קומפקטי ונוח לאחסון ובמצב מקופל ניתן אף לתלות את המגש על הרגליים האחוריות באמצעות וו אחסון מגש האוכל.

כיסא אוכל גבוה דלישס של חברת טוויגי – Delicious – כסא אוכל מתקפל לתינוק מתאים מגיל 6 חודשים ועד 36 חודשים. ריפוד הכסא דמוי עור, פרקטי, קל לניקוי ואינו סופג את הלכלוך, ניתן לפתוח ולסגור את הכסא בקלות באמצעות לחצן. הכסא קומפקטי ונוח לאחסון ובמצב מקופל ניתן אף לתלות את המגש על הרגליים האחוריות באמצעות וו אחסון מגש האוכל.

כסא אוכל לתינוק 3 מצבים

טווח המחירים של כסא אוכל לתינוק נע בין 1000-100 ש"ח והוא פונקציה של המפרט והתכונות המבדילים בין דגם אחד למשנהו. תכונות כגון כסא אוכל מתקפל, סוג הריפוד, מגש נשלף, כסא עם מספר מצבי גובה, מספר מצבים של משענת הגב בין מצב שכיבה לישיבה, מספר מצבים של מנח הרגליים, העיצוב, מושב הגבהה בלבד ועוד תכונות.

כסא אוכל לתינוק 3 מצבים מאפשר לכוון את הגובה של הכסא לגובה הרצוי והמתאים לשולחן המשפחה. יש כסאות אוכל עם 3 מצבי שכיבה ישיבה של משענת הגב וגם 3 מצבים למנח הרגליים כך שאפשר להתאים את כסא האוכל לתינוק לכל מצב שנרצה.

כסא אוכל פרימה פפה דמוי עור של חברת פג פרגו  Peg perego – הוא כסא אוכל איכותי, בעל ריפוד דמוי עור, עם משענת גב מתכווננת ל- 5 מצבים עד לזווית של כ 150 מעלות, מה שמאפשר שימוש מגיל 0 עד גיל 3 שנים. כסא אוכל פרימה פפה כולל מגש כפול נשלף הניתן לניקוי גם במדיח ומאפשר להושיב את הילד ליד שולחן האוכל עם שאר הסועדים. כסא אוכל לתינוק פרימה פפה כולל אפשרות לכיוון של 7 מצבי גובה שונים ועם משענת רגליים מתכווננת. ריפוד הכסא דמוי עור וקל מאוד לניקוי באמצעות מטלית לחה. הכסא מתקפל בקלות למצב קומפקטי המאפשר אחסנה בזמן שהכסא לא בשימוש.

כסא אוכל לתינוק מתחבר לשולחן

כסא אוכל לתינוק ומושב הגבהה לתינוק מאפשרים לכם לאכול ארוחות משפחתיות עם הפעוט שלכם ליד השולחן ובכך להעצים את המפגש המשפחתי. כסא אוכל לתינוק עם מספר מצבי גובה ומגש נשלף מאוד מתאים לארוחה המשפחתית. ניתן לכוון את כסא האוכל לתינוק לגובה הרצוי, לפרק את המגש, לקרב את כסא האוכל לתינוק לשולחן המשפחה ולהנות מרגעים מקסימים ביחד.

מושב הגבהה לאוכל

מושב הגבהה לאוכלמושב הגבהה לאוכל משמש בזמן האוכל כמושב הגבהה על כיסא סביב השולחן ויכול לשמש גם ככסא משחק כשהוא מונח על הרצפה. מושב הגבהה לאוכל הוא בדרך כלל קל יותר מכסא אוכל לתינוק, קל לקיפול וקומפקטי וניתן לקחת אותו לטיולים, לארוחות משפחתיות אצל סבא וסבתא.

כסא אוכל צ'יקו [מושב הגבהה צ'יקו]

מושב הגבהה צ’רי של חברת צ'קו – מתאים מגיל 36-6 חודשים, בעל 4 מצבי גובה, מגש נשלף, קל לנשיאה ולא תופס מקום רחב בעת האחסון, עשוי ריפוד המבטיח את נוחות התינוק, ניתן להסרה וקל לניקוי. משקל מושב הגבהה צ'רי הוא 2.5 ק"ג בלבד. מושב הגבהה צ'רי משנה את צורתו לכסא אוכל לתינוק – מושב הגבהה צ'יקו הוא היחיד שניתן להפוך לכסא אוכל לתינוק שישמש לזמן משחק על הרצפה. כסא אוכל צ'יקו נוח ומפנק, קל לשימוש וניקוי ונותן מענה נהדר ל- 2 צרכים נחוצים במוצר אחד: בזמן האוכל – כמושב הגבהה על כיסא סביב השולחן. בזמן משחק – כשהכיסא מונח על הרצפה ומשמש ככסא משחק ופנאי.

כרית הגבהה לתינוק

חברת מיננה שהיא בעלת מגוון רחב של מוצרים איכותיים ומעוצבים לתינוק ולילד, משווקת כרית הגבהה לתינוק במגוון צבעים ועיצובים עם משענת מתקפלת ורצועות בטיחות. הכרית קומפקטית וניתנת לנשיאה. כיסוי הכרית מיוצר מבד דוחה נוזלים וקל לניקוי. ניתן להשתמש בכרית הגבהה לתינוק של מיננה בבית ובחוץ. כרית הגבהה לתינוק של מיננה מתאימה לשימוש לילדים מגיל ישיבה ומתאימה לרוב סוגי הכיסאות. מידות: אורך 27 ס"מ , רוחב 44 ס"מ , עומק/גובה 25 ס"מ

כסא אוכל לתינוק מעץ או מפלסטיק?

כאשר תרצו לקנות כסא אוכל לתינוק חשוב שתקחו בחשבון מספר גורמים שיסייעו לכם בקבלת ההחלטה כגון: תקציב, גיל התינוק, קלות הניקיון, כיסוי נשלף, עמידות למספר שנים, הימצאות רצועות בטיחות, ריבוי מצבי גובה, יכולת הצמדה לשולחן, קיפול מהיר, אחסון, משקל המאפשר נשיאה, יכולת לנייד ממקום למקום  ומגש נשלף. מבחינה בטיחותית, אין הבדל בין אוכל לתינוק מעץ או מפלסטיק ועם זאת, אם אתם מחפשים כסא אוכל לתינוק שקל לקפל, לנייד, שלא תופס מקום רב באחסון אז הבחירה שלכם צריכה להיות בכסא אוכל לתינוק שאינו עשוי מעץ.

כיסא אוכל לתינוק מומלץ

באתר מיי ניו בייבי תוכלו למצוא מגוון רב של כסאות אוכל לתינוק ומושבי הגבהה לתינוק של יצרנים מובילים בעולם. כיסא אוכל לתינוק מומלץ הוא זה שמתאים לתקציב שלכם, לדרישות שלכם ולגודל הבית. עם זאת, אנו ממליצים לבחור בכיסא עם מספר מצבי הגבהה, מספר מצבים של משענת הגב בין שכיבה לישיבה, מגש וכיסוי נשלפים שניתן להסיר ולנקות וכיסא אוכל לתינוק הכולל מנגנון קיפול מהיר וכזה שתופס נפח קטן באחסון. אם אתם מחפשים ניידות אז מומלץ לבחור במושב הגבהה לתינוק שיאפשר לכם לשאת את מושב ההגבהה לטיולים ולארוחות משפחתיות.

יד 2 כסא אוכל לתינוק - האם כדאי?

אם החלטתם לרכוש כסא אוכל לתינוק שנעשה בו שימוש מיד 2, חשוב מאוד שתבדקו מספר נקודות חשובות מאוד:

  • שנת הייצור, דגם ושם היצרן (ייתכן ונעשה ריקול של הדגם הזה או שפורסמה אזהרה לצרכן) ולוודא שמדובר ביצרן מוכר שמספק שירות בארץ.
  • רצועות בטיחות – לוודא שהן ללא פגמים, לא שחוקות ולא בלויות.
  • שלמות הפלסטיק, העץ והמתכת – ללא סדקים, חלקים חדים, חלודה ובלאי, ברגים וחלקים רופפים, שבורים או חסרים.

רכישת כסא אוכל לתינוק מיד 2 עשויה להיות בחירה נכונה ועם זאת, למול עלות כסא אוכל לתינוק חדש, אנו ממליצים לקנות כסא אוכל חדש שיסיר מכם את כל אי הוודאות לגבי הגורמים שהזכרנו לעיל. בהמלצה הזו אנו מניחים שאין לכם ניסיון באבחון המצב של כסא אוכל לתינוק שנעשה בו שימוש ולכן כדי להפחית סיכונים, מומלץ לרכוש כסא אוכל לתינוק חדש.

מושב אוכל לתינוק [מושב האכלה לתינוק]

מושב אוכל לתינוק מסמל שלב נוסף בהתפתחות התינוק ומהווה גם הזדמנות לפיתוח מיומנויות ויכולות חדשות. חשוב שהתינוק יקבל תמיכה טובה כשהוא לומד כל מיומנות חדשה. תחילה יש לוודא שהתינוק נתמך היטב במושב אוכל לתינוק או על ברכי ההורים. ניתן להשתמש בכריות או במגבות מגולגלות כדי לעזור לתינוק להישאר זקוף במושב אוכל לתינוק.

כדי לסייע בפיתוח מיומנויות תקשורת במהלך ארוחות, מומלץ למקם את ילדכם בגובה העיניים ולכן חשוב לחשוב על גובה מושב האוכל לתינוק. מושב אוכל לתינוק עם מספר מצבי גובה עשוי להיות שימושי אם אתם מתכוונים להאכיל את התינוק במקומות שונים כגון מהספה, שולחן האוכל או בכל מקום אחר.

מושב אוכל לתינוק עם משענת לרגליים תומך בילדכם לפתח תנוחת ישיבה טובה כאשר רגליהם מונחות שטוחות על משענת הרגליים. פיתוח הרגל ישיבה עם תמיכה של משענת הגב מגביר את היציבות ומעודד את ילדיכם לשבת זקוף מבלי להתכופף.

רכישת מושב אוכל לתינוק עם משענת גב המשנה זוויות מזקוף לחלוטין לשכיבה פירושה שניתן להתאים את מיקומה בהתאם להתפתחות ילדיכם. כאשר ילדכם יתחיל להשתמש במושב אוכל לתינוק, ייתכן שהוא לא יוכל לשבת בו עם משענת הגב במצב זקוף לחלוטין מבלי ליפול לצדדים או רחוק מדי קדימה, אך ככל שיציבות הליבה שלו תשתפר, הוא יכול לשבת זקוף ללא תמיכה וכך תוכלו להניח את משענת הגב במצב זקוף. יש לתת את הדעת על סוג הרתמה על הכיסא; אם לא ניתן להדק אותו מספיק, הוא לא יתמוך בתנוחת ילדך כאשר הם קטנים יותר. אם לכיסא התינוק אין רצועת מפשעות/ רתמה 3 או 5 נקודות, הילד עלול להחליק מטה.

באתר מיי ניו בייבי תוכלו למצוא מגוון רחב של כסאות אוכל לתינוק ומושבי הגבהה לתינוק בעיצובים מקסימים. בטוח שתוכלו למצוא מוצר שיתאים לתקציב, לדרישות שלכם ושילווה אתכם במהלך השנים ולאורך שלבי ההתפתחות של ילדיכם.

14
חוות דעת על המאמר

האם אהבת את התכון

אהבת את המאמר ? להראות לנו ע"י שיתוף!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp