צעצועים לאמבטיה | משחקים מומלצים כולל משלוח

צעצועים לאמבטיה עשויים להפוך את פעולת הרחצה של התינוק לחווית משחק והנאה. אין באמת מקום טוב יותר לתינוקות ולפעוטות לשחק מאשר באמבטיה. זה חם, זה מרגיע וזה גם המקום האידיאלי לאפשר לילד להתנסות וללמוד – במיוחד עם תוספת של צעצועי רחצה בטוחים, מהנים ומרתקים.

כשהתינוק בן 6 חודשים זה בדרך כלל הזמן הטוב ביותר להתחיל להציג לו צעצועי אמבטיה לתינוק. בגיל זה יש להם כבר יכולת לשבת בצורה יציבה ובתיאום עין-יד. ייתכן שהם גם פיתחו את המוטוריקה העדינה שלהם כדי שיוכלו לתפוס חפצים.

הורים יכולים לבחור במגוון רחב של צעצועים לתינוק המתאימים מגיל חצי שנה ועד שלוש שנים ומעלה, החל מצעצועי גומי הצפים על המים ומשפריצים מים ועד לסירות מים ולצעצועים הכוללים חלקים להרכבת מערכת משחק שלמה.

תוכן עניינים

צעצועי אמבטיה

מבחר צעצועי אמבטיה הוא גדול ולפני שאתם קונים חשוב מאוד שתקראו את ההמלצות שלנו:

  • הקפידו לקנות מוצר המתאים לגיל התינוק והילד – תוכלו למצוא את הגיל המומלץ על גבי האריזה של הצעצוע.
  • לעולם אל תשאירו את התינוק לבד באמבטיה עם הצעצוע.
  • לפני שימוש וודאו:
    • שהצעצוע אינו פגום או שבור.
    • שאין עובש על הצעצוע
  • אחר השימוש: הקפידו לנקות ולייבש את הצעצוע.

בחרנו עבורכם מספר צעצועים שמומלצים על מיי ניו בייבי.

צעצוע אמבט צפרדע ירוקה שוחה של חברת צ'יקו – צפרדע שוחה במים—סובבו את הכפתור בגב הצפרדע כדי שהיא תתחיל לשחות באמבטיה—מתאים לילדים מגיל 6 חודשים.

צעצוע אמבטיה לוויתן כחול שוחה ומפזר מים של חברת צ'יקו – צעצוע אלקטרוני לאמבטיה בצורת לוויתן כחול עם אפקט מים משעשע—הלוויתן כולל אפקט מזרקה – מפזר מים תוך כדי שחייה סביב—לחיצה על הלחצן האדום מפעילה את הלוויתן—צעצוע אידיאלי לזמן האמבטיה—נדרשות 2 סוללות AA (לא כלולות)—מתאים מגיל 6 חודשים ומעלה.

מגוון צעצועי המים של חברת Water Fun – צעצועים לאמבטיה הכוללים פיגווינים וחיות מים וים, סירות משפריצות מים במגוון צבעים.

מגוון צעצועי המים של חברת Hape – צעצועים לאמבטיה המעניקים מגוון של פעילויות משחק במים לפיתוח יכולות ובשילוב הנאה צרופה.

הצעצועים מתאימים מגיל שנה ומעלה.

משחקים לאמבטיה

משחק אמבטיה דליים שמחים של חברת HAPE – סט של שלושה דליים צבעוניים לאמבט אותם ניתן למלא במים ולראות כיצד הם נשפכים מהתחתית, בעל מנגנון זרימה שונה בכל דלי—מתאים מגיל שנה ומעלה—משחק להבנת סיבה ותוצאה

לחברת גרין טויס Green Toys יש מגוון רחב של צעצועים לאמבטיה. כל מוצרי החברה עשויים מבקבוקי חלב אשר עוברים תהליך מיחזור מיוחד שבסופו מתקבלים משחקים מעוצבים ומיוחדים לילדים באיכות הגבוהה ביותר. השימוש בבקבוקי חלב מאפשר לייצר צעצועים מהפלסטיק הטוב ביותר שכן בקבוקי חלב עשויים מהפלסטיק הכי איכותי ונקי שקיים פלסטיק שאינו מכיל פתלאטים וחומרים מזיקים אחרים כגון BPA ודומיהם. הצבעים בהם משתמשת החברה הינם צבעים טבעיים על בסיס סויה או מים בטוחים לשימוש ילדים ועומדים בתקנים המחמירים ביותר בארצות הברית, אירופה, אסיה וכמובן ישראל. אריזות המוצר גם הן עשויות מקרטון ממוחזר בשילוב צבעים על בסיס סויה ללא פלסטיק לסוגיו וללא שימוש בסיכות או דבקים.

סירת נהרות – GREEN TOYS גרין טויס – סירה גוררת למשחק דמיון באמבטיה או בים—הסירה מתוכננת לציפה מיטבית ובעלת חרטום משפך רחב המאפשר לאסוף לתוכה מים ולשפוך אותם בהנאה מרובה—מתאים מגיל 6 חודשים ומעלה.

מגוון צעצועי המים של חברת יוקידו Yookidoo – סדרת מוצרים צבעוניים של צעצועים לאמבטיה הכוללים מערכות שלמות של מתקני מים, דליים, גלגלי שיניים ודמויות שאותן ניתן להרכיב במגוון צורות. הצעצועים מתאימים לטווח גילאים רחב מחצי שנה ועד 6 שנים.
צעצוע אמבט – ברז ללא הפסקה דלוקס יוקידו – צעצוע לאמבטיה—ברז ללא הפסקה משופר עם סדרה של גלגלי שיניים—מתחבר לדופן האמבט ומספק זרם של מים למשחק—פועל עם משאבה וסוללות—מתאים מגיל 9 חודשים ועד 3 שנים.

לסיכום, מגוון הצעצועים לאמבטיה הוא גדול מאוד. ניתן למצוא צעצועים לאמבטיה החל מגיל 6 חודשים ועד 6 שנים, צעצועים עם מגוון של פעילויות לפיתוח ולשיפור יכולות: מוטוריקה, תיאום עין יד, יצירתיות ודימיון.

11
חוות דעת על המאמר

האם אהבת את התכון

אהבתם את המאמר? תראו לנו ע"י שיתוף! 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email