לול לתינוק מומלץ 2022 עם משלוח עד הבית

מחפשים לול לתינוק מומלץ? הגעתם למקום הנכון.

כשהתינוק שלכם גדל ומתחיל להתהפך והעריסה נעשית קצת צפופה – בדרך כלל בגיל 6 חודשים – זה בהחלט הזמן לשקול להעביר אותו לשינה במיטת תינוק או בלול לתינוק. למיטת תינוק, ללול ולעריסה, קיימים תקנים ישראליים. התקן ת"י 681 – הינו התקן ללולים לתינוק.
באתר מיי ניו בייבי תוכלו למצוא שלושה סוגים של לולים לתינוק: לול פלסטיק, לול מעץ ולול קמפינג. לול לתינוק הוא לרוב רחב יותר מעריסה ובעל תחתית נמוכה שעליה ניתן להניח מזרן לתינוק. ניתן להשתמש בלול לתינוק לשעות המשחק של התינוק וגם לזמן השינה. ניתן לתלות על הלול מובייל ולהניח בו צעצועים המתאימים לגילו של הילד וגם להכינו לשינה. ניתן להשתמש בלול לתינוק כתחליף למיטת תינוק למספר שנים. יש הרבה יתרונות ברכישת לול לתינוק ועם זאת יש חיסרון אחד בולט: יש צורך להתכופף עם התינוק ביד כדי להושיבו או להשכיבו בלול.
ההמלצה שלנו לרכוש לול לתינוק של חברת סופר בייבי. לחברה מגוון רחב של לולים מתקפלים לתינוק הנושאים תו תקן ישראלי: לול מפלסטיק, לול מעץ ולול קמפינג. חברות בייבי סייף וטוויגי מוכרות רק סוג אחד של לולים: לול קמפינג.

תוכן עניינים

לול עץ לתינוק

לול עץ לתינוק מעורר בנו נוסטלגיה לימים שהיינו קטנים והאמת היא שהוא יוצר אווירה קצת יותר חמה ונעימה בחדר. לול עץ לתינוק צבוע בתנור בצבעים שאינם רעילים, בצבע טבעי או בצבע לבן. לול עץ לתינוק דגם יסמין של סופר בייבי הוא בעל רגליים רחבות ועבות למניעת שבר באזור הגלגל. עשוי מעץ מוקשח שעבר טיפול למניעת פגיעות מזג אוויר (סטגנציה). לול עץ לתינוק דגם יסמין של סופר בייבי הוא בעל שלבים רחבים בעובי 35 מ"מ הזהים לשלבים במיטת תינוק, בתחתית הלול דיקט בעובי 12 מ"מ והוא עומד בדרישות התקן החדש. הלול מתקפל בקלות לאחסון והובלה ובעל גלגלים עם נעילה המאפשרים העברה בקלות מחדר לחדר. המידות החיצוניות הן: 100X88 ס"מ והוא מתאים למזרן במידות: 95X83 ס"מ. גובה חלקו העליון של הלול מהרצפה הוא כ- 86 ס"מ.

לול מתקפל לתינוק

לול לתינוק הוא גדול יחסית לעריסה ודי דומה במידות לגודל של מיטה לתינוק. עם זאת, יש יתרון ברכישת לול מתקפל לתינוק שבכל רגע ובגמר השימוש ניתן לקפל אותו, להעמידו בצד החדר ובכך לחסוך מקום בחדרים קטנים יחסית. תכונה זו מהווה אף יתרון לסבא ולסבתא המארחים את הנכדים. בסיום האירוח ניתן לקפל את הלול לתינוק ולאחסן אותו עד לפעם הבאה. כל הלולים של חברת סופר בייבי ניתנים לקיפול וכאמור, זה יתרון אדיר להורים, לסבים ולסבתות.

לול פלסטיק לתינוק

לול פלסטיק לתינוק הוא האופציה הזולה והפרקטית ביותר להורים, לסבים ולסבתות. לול פלסטיק לתינוק הוא קל משקל יחסית ללול עץ לתינוק ומיוצר כיום מפלסטיק איכותי. לול פלסטיק לתינוק דגם לולי של סופר בייבי מתאים מגיל לידה ועד גיל 3 שנים ובעל תו תקן ישראלי. הלול כולל גלגלים עם מעצור, המקנים לו את היכולת למעבר קל ונוח בין החדרים בבית. לול פלסטיק לתינוק דגם לולי של סופר בייבי כולל אפשרות לקיפול נוח והוא קל מאוד לניקוי. הלול עשוי פלסטיק מוקשח בצבע לבן, בעל רגליים רחבות ועבות למניעת שבר באזור הגלגל. מאופיין בעיקר ע"י שלבים רחבים הזהים לשלבים במיטת תינוק. מידה חיצונית: 80-95 ס"מ, מידה פנימית: 75-90 ס"מ.

לול נייד

הורים רבים מעדיפים להעביר את הלול לתינוק מחדר השינה לסלון כדי שיוכלו לבצע את עבודות הבית והמטבח וגם לעבוד מהבית בעוד שהתינוק הקטן משחק לו בהנאה בלול לתינוק ואף ישן בו את שנת הצהריים. לשם כך, לול נייד לתינוק כולל גלגלים המורכבים בקלות עם יכולת נעילה. הגלגלים מקנים אפשרות לנייד את הלול ברחבי הבית.

לול קמפינג מומלץ

לול קמפינג: היתרון העיקרי של המוצר הזה הוא משקלו הקל, מנגנון קיפול פשוט ומהיר, ומידות קומפקטיות במצב מקופל. לול זה מתאים למשפחות שמבלות חלק גדול של הזמן בדרכים, במיוחד בטיולים בטבע. לול קמפינג עשוי בדים איכותיים ועמידים, כולל רשת בצדדים כדי שהלול יהיה מאוורר ושלהורים יהיה קל יותר להשגיח על התינוק בעודו ישן בתוך הלול. לול קמפינג כולל מזרן קשיח מתקפל ותיק נשיאה המאפשר לאחסן ולנייד את הלול בקלות. ניתן כמובן לרכוש סט מצעים ללול הכולל מזרן עבה וסדין לתינוק.

אנו ממליצים על לול קמפינג של שלוש חברות: סופר בייבי, בייבי סייף וטוויגי.

 • לול קמפינג SIMPLY 2 של חברת בייבי סייף כולל זוג גלגלים קדמיים גדולים וכילה להגנה מפני יתושים. זהו לול קמפינג איכותי בעיצוב כוכבים מקסים עם מנגנון קיפול מהיר וכולל רשת ב- 4 צידי הלול המאפשר לראות את התינוק בקלות ובנוחות.
 • לול קמפינג סימפלי SIMPLY 2 כולל מזרן קשיח מתקפל ותיק נשיאה. לול קמפינג סימפלי 2 מתקפל לגודל קומפקטי במיוחד ומתאים לנסיעות ולטיולים. לול קמפינג SIMPLY 2 מתאים לתינוקות מגיל לידה ועד גיל 3, עשוי בדים איכותיים ועמידים.
 • לול קמפינג של בייבי סייף עומד בדרישות מכון התקנים הישראלי. ניתן להוסיף מזרן רך נוסף בתוספת תשלום במידות פנימיות 70 על 105 ס"מ.

לול קמפינג גדול

לחברת סופר בייבי יש 2 דגמים של לול קמפינג גדול וארוך במיוחד, דגם שילת ודגם טוהר. המידות הפנימיות הן 120 על 60 ס"מ. עם זאת, הדגמים האחרים הם קצרים יותר אולם רחבים יותר במידות פנימיות של 105 על 70 ס"מ.

איך פותחים לול קמפינג

פתיחה של לול קמפינג היא פעולה יחסית מהירה וקלה לביצוע שאינה מחייבת מיומנות גבוהה, יכולת טכנית או צורך בכלים כלשהם. את הפתיחה יש לבצע תמיד על פי הוראות היצרן. להלן הוראות פתיחה הכוללות מספר צעדים:

 1. הוציאו את הלול מתיק הנשיאה.
 2. פתחו את הלול באופן חלקי והעמידו אותו על ארבע הרגליים.
 3. הרימו את הזרועות של המסגרת עד לנעילה שלהם.
 4. הורידו את החלק המרכזי בבסיס של לול הקמפינג עד לפתיחתו.
 5. הניחו את המזרן על הבסיס התחתון של הלול.
 6. הלול מוכן לשימוש.

סרטון קיפול ופתיחה של לול קמפינג:

איך מקפלים לול קמפינג

קיפול וסגירה של לול קמפינג היא פעולה יחסית מהירה וקלה לביצוע שאינה מחייבת מיומנות גבוהה, יכולת טכנית או צורך בכלים כלשהם. את הקיפול יש לבצע תמיד על פי הוראות היצרן. להלן הוראות קיפול הכוללות מספר צעדים:

 1. הסירו את המזרן מהבסיס
 2. התחתון של הלול.
 3. הרימו את החלק המרכזי בבסיס של לול הקמפינג עד למעלה.
 4. לחצו על החלק הפנימי של הזרועות של המסגרת לפתיחה שלהם.
 5. העמידו את הלול על ארבע הרגליים וקפלו אותו.
 6. הכניסו את הלול לתיק הנשיאה.

סרטון קיפול ופתיחה של לול קמפינג:

לול קמפינג אינפנטי

בקרוב נרחיב על דגמים אלו.

לול קמפינג גרקו

בקרוב נרחיב על דגמים אלו.

לול קמפינג סופר בייבי

לחברת סופר בייבי יש 3 דגמים איכותיים מאוד של לול קמפינג בעיצובים מקסימים ובמגוון צבעים.

 • לול קמפינג דגם ליב של חברת סופר בייבי מתאים לתינוקות מגיל לידה ועד גיל 3 שנים, כולל מנגנון קיפול מהיר ורשת ב 4 דפנות הלול המאפשרת לראות את התינוק בקלות ובנוחות מכל צד. לול קמפינג דגם ליב כולל מזרן קשיח מתקפל ותיק נשיאה לנוחות העברה ממקום למקום.הלול מתקפל לגודל קומפקטי במיוחד ומתאים לנסיעות ולטיולים, עשוי בדים איכותיים ועמידים. לול קמפינג דגם ליב של סופר בייבי עומד בדרישות מכון התקנים הישראלי. ניתן להוסיף מזרן רך נוסף בתוספת תשלום במידה של 105 על 70 ס"מ.

 

 • לול קמפינג דגם שילת של חברת סופר בייבי הוא ארוך יחסית ללול קמפינג של חברות אחרות ומתאים לתינוקות מגיל לידה ועד גיל 3 שנים, כולל מנגנון קיפול מהיר ורשת ב 4 דפנות הלול המאפשרת לראות את התינוק בקלות ובנוחות מכל צד. לול קמפינג דגם שילת כולל מזרן קשיח מתקפל ותיק נשיאה לנוחות העברה ממקום למקום. הלול מתקפל לגודל קומפקטי במיוחד ומתאים לנסיעות ולטיולים, עשוי בדים איכותיים ועמידים. לול קמפינג דגם שילת של סופר בייבי עומד בדרישות מכון התקנים הישראלי. ניתן להוסיף מזרן רך נוסף בתוספת תשלום במידה של 120 על 60 ס"מ.

 

 • לול קמפינג דגם טוהר של חברת סופר בייבי הוא ארוך יחסית ללול קמפינג של חברות אחרות ומתאים לתינוקות מגיל לידה ועד גיל 3 שנים, כולל מנגנון קיפול מהיר, קשת עם 3 צעצועי בד תלויים ורשת ב 4 דפנות הלול המאפשרת לראות את התינוק בקלות ובנוחות מכל צד. לול קמפינג דגם טוהר כולל מזרן קשיח מתקפל ותיק נשיאה לנוחות העברה ממקום למקום. הלול מתקפל לגודל קומפקטי במיוחד ומתאים לנסיעות ולטיולים, עשוי בדים איכותיים ועמידים. לול קמפינג דגם טוהר של סופר בייבי עומד בדרישות מכון התקנים הישראלי. ניתן להוסיף מזרן רך נוסף בתוספת תשלום במידה של 120 על 60 ס"מ.

לול קמפינג טוויגי

לול קמפינג איזי גו של חברת טוויגי Twigy מתאים לשימוש מחוץ לבית – ניתן לצאת עם הלול לחיק הטבע. בעל מנגנון קיפול מהיר, כולל תיק לאחסון ולנשיאה עם ידית אחיזה נוחה ורשת ב 4 דפנות הלול המאפשרת לראות את התינוק בקלות ובנוחות מכל צד. ניתן להרכיב את הלול בקלות ובמהירות. משמש כמשטח משחקים בטוח ונוח לילד, מבטיח שינה טובה ונינוחה עבור הילד. גב המזרן קשיח ולכן מונח באופן יציב וישר בתוך הלול. מוטות הלול עשויים ממתכת. הלול מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי. ניתן להוסיף מזרן רך נוסף בתוספת תשלום במידה של 65 על 95 ס"מ.מתאים מגיל לידה ועד גיל 3 שנים או משקל של 15 ק"ג. לול קמפינג של טוויגי ניתן לרכישה במגוון צבעים: אפור תכלת, אפור אדום ואפור שחור.