שער בטיחות - גדר בטיחות לילדים

כל מה שצריך לדעת על שער בטיחות לפני שקונים כולל ייעוץ חינם!

התינוקות שלנו בבית גדלים במהירות וברגע שהם מתחילים לזחול הם סקרנים לחקור את הסביבה, לראות ולגלות כל פינה בבית. ברגע שהם מתחילים לזחול, ועוד לפני כן, ההורים צריכים לנקוט באמצעי זהירות במטרה לשמור על בטיחותם ברחבי הבית. בראש ובראשונה, לאתר את המקומות הלא בטיחותיים בבית בעלי פוטנציאל סכנה, ולא לאפשר לתינוקות להגיע אליהם על-ידי חסימת דרכי הגישה אליהם באמצעות שער בטיחות לתינוק או על-ידי יצירת מרחב בטוח לתינוקות באמצעות שער בטיחות לתינוק המהווה מעין גדר בטיחות לילדים.

בטיחותם של הילדים היא החובה הראשונה של ההורים. התקנת שערי בטיחות לתינוק בתחתית המדרגות או בראשם, בפתחי דלתות או סביב חפצים כמו קמין ותנור אפייה, מרחיקה אותם מסכנות ומבטיחה סביבה בטוחה בבית ולכם ההורים פחות לחץ ודאגות. ניתן כמובן, בעזרת שער בטיחות, ליצור אזורי משחק בטוחים לילדים על ידי סגירת אזורים שאינם בטוחים, כמו מטבחים וחדרי אמבטיה, או כאלה הנמצאים מחוץ לעיני ההורים.

הגנה בתוך הבית
לעוד מידע שניתן לעשות עבורך
לחצו כאן
הכי בטוח עבורו
פתרון לכל חלל בבית
לחצו כאן
הגנה לחשוב לכם מכל
מתמחים בהתאמות והתקנות, מגיעים עד אליך!
צרו קשר
הקודם
הבא

ארגון בטרם לבטיחות ילדים, כותב באתר שלו, שנפילות הן הגורם המרכזי לאשפוז ילדים מהיפגעות. ילדים הם סקרנים ונוטים לבחון ולחקור את סביבתם. בגיל צעיר אין להם מודעות לסכנות או יכולת לאמוד גובה. התאמה הסביבה ואימוץ הרגלי התנהגות בטוחה יכולים למנוע את הסכנה. נפילות מגובה הן הגורם המרכזי לאשפוז תינוקות מהיפגעות. תינוקות מתפתחים במהירות מפתיעה. חשבתם שהתינוק אינו יכול לנוע עצמאית? טעיתם! תינוקות צעירים מניעים עצמם באמצעות הנעת הרגליים. איננו יודעים מתי התינוק יתחיל להתהפך, לזחול, לעמוד או לטפס. גם נפילה מגובה חצי מטר עלולה לגרום לפגיעה קשה אצל תינוקות. בדיוק זו הסיבה שהחל מהלידה יש להתאים את הסביבה לנוכחות התינוק ולהקפיד על השגחה מלאה למניעת נפילה. באשר להכנת הבית למניעת נפילות, מומלץ להתקין שער בטיחות בראש ובתחתית של גרם המדרגות, ולוודא שהשער תמיד סגור. מומלץ שער שנסגר אוטומטית. שער בטיחות בייבי דן אננה הוא בעל טריקה שקטה ואוטומטית.

מעבר מהיר אל

כיצד בוחרים שער בטיחות:
בראש ובראשונה, חייבים למדוד בצורה מדויקת, באמצעות סרט מדידה, את רוחב הפתח שרוצים להתקין בו שער בטיחות. 
החליטו האם ברצונכם לרכוש שער בטיחות לחץ ללא קדיחה או שער בטיחות המחייב קדיחה בקיר.
בחרו בשער בטיחות בהתאם למידה הרצויה, שימו לב למידות המינימום והמקסימום של שער בטיחות.
אם אתם לא בטוחים בבחירה שלכם ו/או רוצים להתייעץ, מומלץ מאוד ליצור קשר עם נציגי השירות באתר מיי ניו בייבי שישמחו לספק לכם פתרון המתאים לצרכים שלכם. מומלץ מאוד לצלם את איזור ההתקנה מכמה כיוונים כדי לקבל החלטה על הפתרון הנכון.

בוחרים רק שער בטיחות המאושר על-ידי מכון התקנים. חשוב להדגיש כי כל השערים המופיעים באתר מיי ניו בייבי הם תקניים, חדשים ומסופקים באחריות של היבואן הרשמי.
מקומות ופתחים לסגירה בבית: חשוב מאוד לאתר בבית אם כל אותם המקומות בהם קיים פוטנציאל סכנה שהתינוקות ייכנסו אליהם ולהתקין שער בטיחות או גדר בטיחות שיחסום וימנע את הכניסה אליהם. מומלץ גם ליצור מתחם משחקים בטוח בבית שבו התינוק יכול לבלות ולשחק במהלך היום ללא חשש, כך תוכלו להיות רגועים במהלך היום. רשמנו לפניכם את כל אותם המקומות בבית בהם נכון לשקול התקנת שער בטיחות: מדרגות, מטבח, תנור חימום (קמין), חדר ממ"ד, חדר כביסה, חדר ג’אקוזי, מתחם חיות מחמד, מעבר לחצר ומעבר לבריכה.

דגםהארכות גודל פתיחה מרבי (ס"מ)
בייבי דן ליסה389.5
בייבי דן אננה4110
בייבי דן אסטה6119.3
דרים בייבי ליברטי3135

שער בטיחות ללא קדיחה

ניתן לחלק את שערי הבטיחות לתינוק לשתי קבוצות הנבדלות זו מזו באופן ההתקנה של שערי הבטיחות בבית:

שערי בטיחות המותקנים בלחץ ללא קדיחה – ההתקנה של שער בטיחות לתינוק בקבוצה זו מבוצעת בצורה מהירה וקלה, ללא צורך בקדיחה בקירות או במשקופים, על-ידי הברגת מתאמים היוצרים לחץ בין שני המשטחים ששער הבטיחות נמצא ביניהם. הברגת המתאמים נעשית בעזרת מפתח המסופק עם שער הבטיחות. שערי הבטיחות בקבוצה זו מתאימים מאוד לפתחים של חדרים ולחדרי מדרגות ברחבי הבית. בחדרי מדרגות בהם קיים מעקה בצד אחד או בשני הצדדים, ניתן להשתמש במתאם Y לשער בטיחות המותקן באותה שיטה ללא פגיעה או קדיחה במעקה. בחדרי מדרגות בירידה, מומלץ להתקין את שער הבטיחות על מפלס הרצפה, לפני המדרגות, כדי לנצל את הגובה המירבי של השער ולהתקין מדרך מונע נפילה לצמצום הסיכון במעידה, במהלך הירידה או לפגיעה באצבעות כף הרגל.

באמצעות שער בטיחות לחץ ללא קדיחה, ניתן לסגור פתחים בטווח גדול מאוד של מידות החל מפתח ברוחב 63 ס"מ ועד פתח ברוחב של 183 ס"מ. לשער בטיחות המותקן בלחץ, ניתן לחבר מספר הארכות בצורה קלה ומהירה כדי לסגור עם השער פתח רחב יותר. כל זאת, בהתאם להוראות היצרן.

שער הבטיחות כולל מספר מנגנוני אבטחה המבטיחים שתינוקות ופעוטות לא יוכלו לפתוח את השער. שערי הבטיחות ניתנים לפתיחה ולסגירה ביד אחת כך שההורה יכול לשאת את התינוק, לפתוח ולסגור את השער בקלות. מאוד חשוב להשגיח על התינוקות ולוודא שאינם מתקרבים לשער הבטיחות ואת הילדים הבוגרים, ללמד לפתוח והכי חשוב, לסגור את השער.

שער בטיחות ללא קדיחה ניתן לפרק ולהרכיב בקלות ובמהירות ולהעבירו למקום אחר בבית כשהצרכים משתנים או כשהתינוקות גדלים. גם כשעוברים דירה, אין בעיה להעביר את השער ולהתקינו בבית החדש, להוסיף או להוריד הארכות על פי הצורך – פתרון מצוין לשוכרי דירות.

באתר מיי ניו בייבי תוכלו למצוא מגוון שערי בטיחות ללא קדיחה של מיטב החברות בעולם. לכל שער בטיחות מצוין טווח המידות של הפתחים להם הוא מתאים. המחיר של שער בטיחות ללא קדיחה נע בין סכום של 350 ש"ח לסכום של 450 ש"ח וכל תוספת של הארכה כרוכה בתשלום ולכן, מומלץ מאוד למדוד בצורה מדויקת את רוחב הפתח כדי לחסוך בעלויות ולא לרכוש הארכות שלא לצורך. בכל מקרה, אנו מציעים סיוע מקצועי וטכני כדי שתוכלו להשקיע ולרכוש את מה שאתם צריכים ולא מעבר.

באתר מיי ניו בייבי ניתן למצוא גם תצורות נוספות של שער בטיחות בייבי דן אסטה, בייבי דן אסטה רחב המתאים לפתח ברוחב מירבי של 151.7 ס"מ ובייבי דן אסטה רחב מאוד המתאים לפתחים ברוחב מירבי של 183 ס"מ.

  • שער בטיחות ללא קדיחה בייבי דן ליסה LISE. חברת בייבי דן היא החברה היחידה המייצרת שער בטיחות המתאים לפתחים צרים מאוד. השער הבסיסי מתאים לפתחים ברוחב 69.5-63 ס"מ, בעל 2 כיווני פתיחה וניתן לפתיחה ולסגירה ביד אחת. רוחב כזה מתאים בדרך כלל לבתים בערים הגדולות בהם הפתחים של החדרים קטנים יחסית. לשער בטיחות בייבי דן ליסה ניתן לחבר 3 הארכות כך שהפתח המירבי שניתן לסגור עם השער הוא 89.5 ס"מ.

 

  • שער בטיחות ללא קדיחה בייבי דן אננה ANNE. הורים רבים בוחרים בשער בטיחות זה בשל אפשרות הטריקה השקטה שלו, 2 כיווני פתיחה, סגירה ופתיחה ביד אחת ובשל הנעילה האוטומטית בעת הסגירה או הטריקה. השער הבסיסי מתאים לפתחים ברוחב 83.5-77.3 ס"מ. לשער בטיחות בייבי דן אנה ניתן לחבר 4 הארכות כך שהפתח המירבי שניתן לסגור עם השער הוא 110 ס"מ.

 

  • שער בטיחות ללא קדיחה בייבי דן אסטה ASTA. לשער בטיחות זה קיימת  אינדיקציה על התקנה נכונה שלו, בעל 2 כיווני פתיחה וסגירה ופתיחה ביד אחת. השער הבסיסי מתאים לפתחים ברוחב 79.6-73.5 ס"מ. לשער בטיחות בייבי דן אסטה ניתן לחבר 6 הארכות כך שהפתח המירבי שניתן לסגור עם השער הוא 119.3 ס"מ.

 

חברת דרים בייבי מציעה מבחר של שערי בטיחות לחץ ללא קדיחה המתאימים לפתחים ברחבי הבית, לדלת למסדרונות. החברה מציעה את השערים הללו בשני גבהים: 75 ס"מ ו- 100 ס"מ.

  • שער בטיחות דרים בייבי ליברטי F867 מתאים לפתחים ברוחב 108-97 ס"מ וניתן להוסיף לו 3 סוגי הארכות לסגירת פתח ברוחב מירבי של 135 ס"מ. גובה השער 76 ס"מ. במקרה שרוצים להרכיב את השער בחדר המדרגות ניתן להשתמש במתאם Y לשער בטיחות ובמדרך מונע נפילה.

 

  • שער בטיחות דרים בייבי לדלת F160 מתאים לפתחים ברוחב 81-71 ס"מ וניתן להוסיף לו 5 סוגי הארכות לסגירת פתח ברוחב מירבי של 127 ס"מ. גובה השער 75 ס"מ. לשער מנגנון קפיצי שסוגר את השער אוטומטית וכמובן שניתן להשתמש במתאם Y לשער בטיחות ובמדרך מונע נפילה במקרה שרוצים להרכיב את השער בחדר המדרגות.

 

  • שער בטיחות גבוה דרים בייבי לדלת F190 מתאים לפתחים ברוחב 81-71 ס"מ וניתן להוסיף לו 5 סוגי הארכות לסגירת פתח ברוחב מירבי של 127 ס"מ. גובה השער 100 ס"מ. לשער מנגנון קפיצי שסוגר את השער אוטומטית וכמובן שניתן להשתמש במתאם Y לשער בטיחות ובמדרך מונע נפילה במקרה שרוצים להרכיב את השער בחדר המדרגות.

 

  • שער בטיחות דרים בייבי למסדרון F170 מתאים לפתחים ברוחב 108-97 ס"מ וניתן להוסיף לו 5 סוגי הארכות לסגירת פתח ברוחב מירבי של 153 ס"מ. גובה השער 75 ס"מ. לשער מנגנון קפיצי שסוגר את השער אוטומטית וכמובן שניתן להשתמש במתאם Y לשער בטיחות ובמדרך מונע נפילה במקרה שרוצים להרכיב את השער בחדר המדרגות.

 

  • שער בטיחות גבוה דרים בייבי למסדרון F191 מתאים לפתחים ברוחב 108-97 ס"מ וניתן להוסיף לו 5 סוגי הארכות לסגירת פתח ברוחב מירבי של 153 ס"מ. גובה השער 100 ס"מ. לשער מנגנון קפיצי שסוגר את השער אוטומטית וכמובן שניתן להשתמש במתאם Y לשער בטיחות ובמדרך מונע נפילה במקרה שרוצים להרכיב את השער בחדר המדרגות.

אם אתם מחליטים לרכוש מספר שערי בטיחות לבית, מומלץ מאוד לרכוש שערי בטיחות מאותו דגם בסיסי וזאת, כדי להקל עליכם ועל הילדים בפתיחה ובסגירה של השער. כל שער בטיחות שונה מעט בטכניקת הסגירה והפתיחה שלו ולכן, רצוי לשמור על אחידות ככל שניתן.

שער בטיחות לילדים

שער בטיחות לילדים הוא, כאמור, מוצר בטיחותי המאפשר חסימה של מעברים בבית העלולים להוות סכנה לילדים קטנים. התקנת שער בטיחות לילדים בבית היא משימה קלה מאוד וכשהילדים גדלים ניתן להסיר אותו בקלות ולאחסן אותו. מניסיון שצברנו במהלך השנים, במכירה ובהתקנת שערי בטיחות אנו יכולים לומר שניתן לחסום כל פתח ומעבר בבית. אין לכם צורך להשקיע מחשבה רבה, פשוט התקשרו אלינו לייעוץ לפני הרכישה ובזמן ההתקנה.

גדר בטיחות לילדים

בבתים רבים מתוקנים אמצעי חימום והסקה המופעלים בעונת החורף. הקמינים ותנורי החימום פולטים חום רב בסביבתם וברחבי הבית ומתחממים מאוד. כל נגיעה בהם עלולה להוביל לפציעה חמורה מאוד. לחברת בייבי דן קיים שער בטיחות מתחמון בייבי דן אולאף OLAF, בצבעים שחור או לבן, שאותו ניתן להתקין מסביב לתנור החימום, בכל מרחק שרוצים על ידי יצירת גדר בטיחות לילדים בצורת קשת. גדר הבטיחות לילדים תמנע את מעבר התינוק ונגיעה בתנור הלוהט. גדר הבטיחות מורכבת ממספר מקטעים ובהם דלת המאפשרת מעבר של טכנאי או הורה אל המתחם הסגור לצורך טיפול בתנור.   

גדר לילדים

הורים רבים מעוניינים לחסום מרחבים בבית לכניסת תינוקות וילדים קטנים ובוחרים להתקין גדר בטיחות במרחב המטבח במטרה למנוע כניסה שלהם ולהקטין את הסיכוי לפציעה או חבלה. את הגדר ניתן להתקין בעזרת שער בטיחות מתחמון בייבי דן אולאף OLAF, בצבעים שחור או לבן, ולתחום כל מרחב בכל מתווה שנראה לכם, לאו דווקא בקו ישר. ההתקנה מחייבת כמובן קדיחה בקירות הבית וגם בנושא זה, אנו מציעים באתר מיי ניו בייבי את הניסיון המקצועי שלנו ומזמינים אתכם להתייעץ בבחירת גדר לילדים.

גדר לתינוקות

לחברת בייבי דן וגם לחברת דרים בייבי קיימים שערי בטיחות הנקראים מתחמון והם מהווים למעשה שער מודולארי. כל מתחמון מורכב ממספר מקטעים ובהם דלת הניתנת לפתיחה לשני הצדדים. ניתן להשתמש בחלק מהמקטעים או בכולם ולקבוע היכן למקם את מקטע הדלת של שער הבטיחות ובכך ליצור מעין הגנה שתמנע מעבר של תינוקות, (גדר לתינוקות). את המקטעים ניתן גם לחבר ביניהם וליצור מעין מתחם סגור ולמעשה לול שבו התינוק יוכל לשחק במשחקים האהובים עליו וגם לנוח ולישון במקום בטוח בבית. את הלול ניתן למקם בכל מקום ברחבי הבית ובעצם ליצור איזור בטוח בבית.

שער בטיחות ללא צורך בקדיחה

שער בטיחות ללא צורך בקדיחה הוא פתרון מצוין, שימושי ומועיל בבתים ובדירות שכורות, במקרה שבו השוכרים לא רוצים לקדוח בקירות, במשקופים או במעקה שבבית. ההתקנה אינה מצריכה ידע טכני מוקדם ומיומנות גבוהה וגם לא כלים לקדיחה ולהברגה. החיבור וההידוק לצדדים של שער הבטיחות, נעשה בעזרת מתאמים המוברגים בעזרת מפתח המסופק עם שער הבטיחות. חשוב להדק בכוח יד ולהצמיד את המתאם לקיר או למעקה ולוודא שהסגירה של שער הבטיחות מבוצעת בצורה חלקה ושהשער מקובע למקום. מומלץ לוודא פעם בשבוע שהברגים והמתאמים מהודקים ולא רופפים.

שער למדרגות

נפילה במדרגות הבית עלולה לגרום לפציעה חמורה מאוד ולנזקים בגוף.  על פי ארגון בטרם, נפילות מגובה הן הגורם המרכזי לאשפוז תינוקות מהיפגעות. גם נפילה מגובה חצי מטר עלולה לגרום לפגיעה קשה אצל תינוקות. בדיוק זו הסיבה שהחל מהלידה יש להתאים את הסביבה לנוכחות התינוק ולהקפיד על השגחה מלאה למניעת נפילה. באשר להכנת הבית למניעת נפילות, מומלץ להתקין שער בטיחות בראש ובתחתית של גרם המדרגות, ולוודא שהשער תמיד סגור. למדו את האחים הבוגרים לפתוח את השער בזהירות והדגישו בפניהם על חשיבות סגירת השער. גם אם יש הורים או חברים או בייבי סיטר הקפידו לבקש מהם בכל בקשה שער למדרגות סגור תמיד!

שער למדרגות לילדים

במעלה המדרגות ניתן להתקין שער בטיחות ללא קדיחה המונח על הרצפה לפני המדרגות או על המדרגה הראשונה. חשוב מאוד לוודא שהשער מחובר בקו ישר ומהודק היטב לקיר ולמעקה. במורד המדרגות מומלץ להתקין שער המצריך קדיחה של מתאמים בקירות או שער בטיחות ללא קדיחה. חשוב מאוד לוודא שהשער מונח על הרצפה לפני המדרגות ולא על המדרגה הנמוכה מהרצפה כדי לנצל את כל הגובה של השער כמחסום לתינוק. 

מחסום לילדים

ישנם הורים שלהם פינות עבודה בבית ומעוניינים לחסום אותן מפני גישה לילדים הן בגלל היבטי בטיחות והן בגלל היבטים אחרים כגון פרטיות. כדי ליצור מחסום לילדים ניתן להשתמש בשער בטיחות לחץ ללא קדיחה, בשער בטיחות המורכב ממקטעים או בשער בטיחות מתקפל ובמקרה זה, נדרש לקדוח בקיר לצורך התקנת מתאמים קבועים. שער בטיחות בייבי דן אלמה ALMA הוא שער בטיחות מתקפל המצריך להתקנה קדיחה בקירות. היתרון של השער מהסוג הזה שהוא נפתח ומתקפל בצורה אוטומטית לאחד מהצדדים בצורה סמויה ואסתטית בבית. פתרון מצוין לכל אותם הורים העובדים מהבית.

שער בטיחות לתינוקות

בחירת שער בטיחות לתינוקות היא לא עניין מסובך ועם זאת, נכון להתייעץ לפני הרכישה. חשוב מאוד לבחור שער בטיחות שיתאים לדרישות, לצרכים ולמשאבים שיש לכם. באתר מיי ניו נוכל להציע לכם פתרונות שיתאימו לכם, מבלי להתפשר על נושא הבטיחות. לקוחות אחדים התייעצו איתנו במהלך עיצוב ובניית הבית כדי להתאים את הפתחים וחדרי המדרגות לשערי הבטיחות. בדרך כלל אנו מבקשים מהלקוחות לשלוח לנו תמונות של הפתח, המרחב או חדר המדרגות שבו רוצים להתקין שער בטיחות לתינוקות וזמן קצר לאחר מכן אנו משתפים את הלקוח במגוון הפתרונות והחלופות הקיימות ומסייעים לו בקבלת ההחלטות.

גדר בטיחות למדרגות

שימוש בשער בטיחות לתינוקות כגדר בטיחות למדרגות הוא מאוד נפוץ שכן חדרי המדרגות הם מקום מסוכן מאוד עם פוטנציאל לפציעה חמורה במקרה של נפילה. חשוב לוודא שההתקנה בוצעה בצורה טובה ואיכותית ושהשער סגור כל הזמן. יחד עם זה, מומלץ לבדוק את ההידוק של המתאמים לקירות בצורה מחזורית ולחזק אם צריך. הסבירו לילדים הגדולים כיצד לפתוח את שער הבטיחות ואת הצורך לוודא את סגירת השער אחר המעבר דרכו.

גדר משחקים לתינוקות

גדר משחקים לתינוקות היא פתרון לשמירה על אזור מוגדר בבית או בחצר, היכול לכלול משטח פעילות. קל לפרוק והרכבה. מקל על ההשגחה על הילדים. 

שער בטיחות אקורדיון

שער בטיחות אקורדיון בייבי דן אלמה ALMA הוא אידיאלי לסגירת חללים קטנים ומתאים לפתחים ברוחב 89-55 ס"מ. ניתן להוסיף הארכה אחת לשער בטיחות בייבי דן אלמה באורך 24 ס"מ לשער זה ולסגור פתח ברוחב מירבי של 113.5 ס"מ.  התקנת השער מצריכה קדיחה בקירות להתקנת מתאמים לקיר. הסגירה והפתיחה של השער קלים מאוד והוא מתקפל כמו אקורדיון בצורה אוטומטית ובקושי בולט לעין. ניתן להתקין את השער במורד ובמעלה המדרגות ובדלת, בין המשקופים או מחוץ למשקופים של הדלת. גננות ובעלי גנים פרטיים מעדיפים להתקין שער בטיחות אקורדיון כדי לחסום, בעת הצורך, את המעבר למטבחון, לחצר או לשירותים מבלי לתפוס מקום גדול בעת הפתיחה של השער.

שער בטיחות למדרגות

בבתים בהם יש חדרי מדרגות, ההורים ירצה להיות בטוחים לחלוטין שילדים קטנים אינם מגיעים למדרגות ללא השגחה. אחרי הכל, זה יכול להיות מסוכן ביותר. נפילה מראש המדרגות עלולה לגרום לפציעה חמורה ואף למוות. מסיבה זו, שער בטיחות לתינוקות הוא נדבך מכריע של בטיחות לכל בית. בדומה לגדר בריכה, שער בטיחות מספק מחסום יציב בתחתית או בחלק העליון של המדרגות. זה עוזר למנוע מתינוק זוחל או קטן להתקרב את המדרגות. מומלץ מאוד להתקין שער בטיחות למדרגות בחלק התחתון ובחלק העליון של המדרגות.

שער בטיחות מתקפל

התקנת שער בטיחות מתקפל היא אידיאלית בבתים ובדירות של הסבא והסבתא, בכל אותם המקומות שלא רוצים התקנה קבועה של שער בטיחות ומחסום קבועים בבית או שלא ניתן להתקין בהם שער בטיחות ללא קדיחה. היתרון של שער מתקפל הוא שניתן להשתמש בו כשהנכדים באים לביקור ולסגור אותו כשהם חוזרים לביתם, השער יחזור למקומו מקופל, נחבא ובצורה אסתטית. יש הבוחרים להתקין שער מתקפל בכמה מקומות בבית ובכך לשמור על העיצוב של הבית ולהשתמש בשער רק בעת הצורך. 

שער בטיחות מודולארי

שער בטיחות מודולארי בייבי דן אולאף OLAF הוא למעשה שער בטיחות מודולארי הכולל בחבילת הבסיס 5 מקטעים באורך 72 ס"מ ובגובה 70.5 ס"מ ובהם מקטע אחד שהוא דלת הנפתחת לשני הצדדים. שער בטיחות מודולארי של בייבי דן מתאים בבסיס לפתחים ברוחב 350-90 ס"מ וניתן להאריך אותו, על ידי הוספת מקטעים עד לרוחב הפתח הרצוי. ניתן לרכוש מקטעים בצבע שחור או לבן באורכים של 33 ס"מ, 64 ס"מ או מקטע שלם וגם מקטע שהוא דלת. הורים רבים נוהגים להשתמש בפתרון זה לסגירת מרחב חדרי מדרגות בבית ואף יש הבוחרים להתקין 2 מקטעים של דלתות לשם הנוחות.

התקנת שער בטיחות מודולארי מחייבת התקנה של מתאמים בשני צידי הקירות. במצבים בהם קיים מעקה בצד אחד או בשני הצדדים של חדרי המדרגות ולא רוצים לקדוח במעקה, ניתן להשתמש במוט חיבור מיוחד למעקה של חברת בייבי דן ולקדוח את המתאמים אליו. ניתן כמובן לרכוש סט נוסף של מתאמים לתלייה על קיר של חברת בייבי דן ולהשתמש בהם אם רוצים להעביר את שער הבטיחות המודולארי ללא הוצאת סט המתאמים הראשון. חיבור ופירוק המקטעים הוא קל ומהיר.

לחברת דרים בייבי קיים שער בטיחות מודולארי F849 הכולל בחבילת הבסיס 6 מקטעים באורך 62 ס"מ ובגובה 74 ס"מ ובהם מקטע אחד שהוא דלת הנפתחת לשני הצדדים. שער בטיחות מודולארי של דרים בייבי מתאים בבסיס לפתחים ברוחב מירבי של 380 ס"מ וניתן להאריך אותו, על ידי הוספת מקטעים עד לרוחב הפתח הרצוי.

לשער בטיחות מודולארי שימושים רבים בבית החל מחיבור המקטעים בצורת לול, יש הבוחרים לחבר מספר רב של מקטעים ליצירת לול רחב המהווה למעשה מגרש משחקים של הקטנטנים. שער בטיחות מודולארי הוא פתרון מצוין להגנה מפני קמין או תנור חימום במהלך החורף ולחסימת מעברים שלא בקו ישר ברחבי הבית. 

סיכום שערי בטיחות

שער בטיחות הוא מוצר חשוב מאוד בבית המסייע להורים לשמור על הקטנים האהובים בטוחים ברחבי הבית. שער הבטיחות מהווה מחסום למעבר של התינוק לאיזורים לא רצויים בבית. חובה למפות את כל האיזורים עם פוטנציאל בטיחותי בבית ולהגדיר את דרך הפתרון. באתר מיי ניו בייבי תוכלו למצוא מגוון של שערי בטיחות לתינוקות, שערים ללא קדיחה, שערים מתקפלים ומודולארים שעשויים להוות פתרון לכל מרחב ופתח בבית. אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו ולהיעזר בנו כדי שתוכלו לרכוש את שער הבטיחות שמתאים לכם, לבית, לדרישות, לצרכים ולתקציב.

Facebook
WhatsApp
Email
מחפשים מידע מקצועי?
איך להגיע אלינו?
מה יש לנו להציע לך בחנות

באתר מיי ניו בייבי תוכלו לקבל את המוצרים המקצועיים ביותר לאם ולתינוק. 

מעוניינים לראות קטלוג, מעולה לחצו כאן לכניסה לחנות

הרשמו לאתר מיי ניו בייבי וקבלו 7% הנחה

שלח הודעה
לעוד מידע לחצו עלי
היי,
אני יכול לעזור לך 👋
דילוג לתוכן