טיולון מומלץ עבורך עם משלוח עד הבית

טיולון מומלץ לתינוק הוא זה שמתאים לתקציב שלכם, לגיל התינוק, למשקל התינוק, לנפח האחסון שיש לכם בתא המטען ברכב, לתדירות השימוש בו, למזג האוויר ולכן, חשוב לזהות אילו תכונות חשובות לך ביותר. כדי למצוא את הטיולון הטוב ביותר עבורך ועבור ילדך, רשמנו מספר גורמים שיש לקחת בחשבון:

 • נתוני גיל ומשקל: יצרני הטיולון מספקים את המגבלות של הטיולון לגבי גיל ומשקל התינוק וגם את המשקל המירבי שניתן לאחסן בסל האחסון שנמצא בתחתית הטיולון. חשוב מאוד לא לחרוג מהמלצות היצרן.
 • משקל הטיולון: הורים רבים בוחרים בטיולון לתינוק בשל המשקל הקטן שלו יחסית לעגלה והיכולת להתנייד בצורה קלילה. את הנתון על משקל הטיולון לתינוק ניתן למצוא בדפי המידע של היצרן.
 • נפח הטיולון: טיולון קל משקל בדרך כלל תופס נפח קטן יותר של מקום, אך חלקם מתקפלים באופן יותר קומפקטי מאחרים. לדוגמה, טיולון עם סל אחסון גדול יותר עשוי שלא להתקפל לצורה קומפקטית ולתפוס נפח גדול יחסית. חשוב לבדוק אם הטיולון לאחר קיפול נכנס לתא המטען של הרכב.
 • יכולת קיפול: טיולון לתינוק כולל ברוב המקרים מנגנון מיוחד המאפשר קיפול ביד אחת – זה שימושי מאוד כאשר אתם כבר נושאים את תינוקכם ביד אחת.
  גודל גגון מגן שמש: טיולון לתינוק עשוי לכלול גם מגן שמש הניתן לפתיחה ולהרחבה להגנה בפני השמש. חשוב לבחון האם הגגון מכסה את איזור הישיבה והשכיבה של התינוק.
 • מושב טיולון: מושב טיולון לתינוק כולל בדרך כלל מספר מצבי שכיבה וישיבה המאפשרים לכם להושיב את הילד וגם להשכיב אותו לתנומה קצרה. לכן, חשוב לבדוק אם הטיולון מתאים למצב שכיבה מגיל לידה.
 • תכונות נוספות: בטיולון לתינוק ניתן למצוא גם אלמנטים ותוספות שהיצרנים בוחרים להעניק כדי להעניק להורים חוויה מושלמת לדוגמה: סל חפצים גדול במיוחד, יכולת לשאת את הטיולון עם רצועה על הכתף כשהוא מקופל, ריפוד שניתן להסרה ולכביסה, פגוש קדמי, תיק נשיאה המאפשר לעלות עם הטיולון למטוס, יכולת הרכבת סלקל לתינוק ועוד ועוד.
מעבר מהיר אל

איזה טיולון מומלץ

באתר מיי ניו בייבי תוכלו למצוא מגוון רחב של טיולון לתינוק ואלה המומלצים שלנו:

 • טיולון לתינוק פג פרגו סלפי – הטיולון החדש והקליל SELFIE מבית פג פרגו PEG PEREGO משלב נוחות נסיעה מדהימה ביד אחת, משקל 6.4 ק"ג, מנגנון קיפול אוטומטי – לחיצה על הכפתור בידית והטיולון מתקפל לבד, גגון ענק עם מקדם הגנה +50 UPF, קיפול קומפקטי ומצב שכיבה המתאים לתינוק מגיל לידה עד משקל של 22 ק"ג. טיולון הסלפי מאפשר הרכבת סלקל עם הפנים לכיוון ההורה. קיים במגוון צבעים ועיצובים.

 

 • טיולון לתינוק מאונטיין באגי נאנו פלוס – טיולון מדהים מבית מאונטיין באגי דגם הנאנו פלוס Nano Plus האולטרא קומפקטי, משקל 5.8 ק"ג בלבד מתקפל ונכנס לתיק נסיעות קטן הכולל רצועת נשיאה על הכתף. דגם הפלוס מתאים לתינוקות מגיל לידה ועד משקל של 15 ק"ג – גיל 3 שנים לערך, בעל גגון ארוך עם חלון רשת אחורי, פתיחה ביד אחת, ניתן להרכיב ע"ג הטיולון סל שכיבה רך להשכבה על הבטן. גב הטיולון מאפשר אין סוף מצבי שכיבה עד זווית שכיבה המתאימה לתינוק מגיל לידה.

 

 • טיולון לתינוק בייבי ג'וגר סיטי תור 2 – דגם חדש ומשופר וסופר קומפקטי. טיולון הסיטי תור 2 שוקל 6.4 ק"ג בלבד, מתקפל בשניה ביד אחת והופך לחבילה קטנה שבכלל לא תרגישו שהיא בתא המטען. כשטסים לחו"ל ניתן להעלות את הסיטי תור 2 למטוס ולשים אותו בתא שמעל המושב. הטיולון כולל תיק נשיאה ואחסון נוח ששומר עליו בכל מקום ומאפשר גם לשאת אותו על הגב, מדרך רגליים ניתן לכיוונון, אפשרות חיבור לאמבטיה סל שכיבה, גגון תלת שלבי המכסה 90% מגוף הילד עם הגנה מפני השמש, מתאים מגיל לידה ועד משקל של 15 ק"ג, משקל מירבי לפעוט + מטען לפי המלצת יצרן 20 ק"ג.

 

 • טיולון לתינוק צ'יקו לייטוואי 3 – טיולון לייטוואי 3 בעל קיפול פשוט ונוח ביד אחת ע"י הרמת הידית. משקל הטיולון 7.1 ק"ג, לטיולון בולמי זעזועים בגלגלים האחוריים המעניקים נסיעה רכה יותר ומסייעים בירידה ממדרכות ומדרגות. מתאים לתינוקות מגיל לידה ועד משקל של 15 ק"ג, ריפוד הטיולון נשלף לכביסה בקלות, בעל גגון XL גדול יותר ומכסה את רוב גופו של הפעוט, הגלגלים הקדמיים מסתובבים 360 מעלות ובעלי אפשרות נעילת בטיחות, משענת גב הטיולון בעלת 5 מצבי שכיבה ישיבה – ניתן לשנות את מצבי השכיבה ישיבה באמצעות יד אחת, בחזית הטיולון פגוש המתקפל עם הטיולון ואין צורך להסירו, משענת רגליים בעלת 2 מצבים, רצועות קשירה בעלת 5 נקודות עגינה לבטיחות מירבית, בתחתית הטיולון סל אחסון בנפח 5 ק"ג.

 

 • טיולון לתינוק צ'יקו מינימו 2 – משקל הטיולון 6.2 ק"ג, מתאים לילדים מגיל לידה ועד משקל של 15 ק"ג, טיולון מינימו 2 בעל השכבה המתאימה לתינוקות מגיל לידה, מדרך רגליים מתכוונן ל 2 מצבים, פגוש קדמי וגגון ארוך להגנה מפני השמש. לטיולון מינימו 2 Miinimo קיפול קומפקטי במיוחד, הטיולון נשאר לעמוד לאחר הקיפול, רצועת נשיאה המאפשרת לשאת אותו בתלייה ע"ג הכתף. טיולון מינימו 2 בעל קיפול המאפשר להעלות אותו לבטן המטוס וכולל תיק נשיאה וכיסוי גשם מקורי.

טיולון יויו

טיולון יויו מתאים מגיל 6 חודשים ועד משקל של 15 ק”ג, כולל גגון העשוי מבד מיוחד המספק הגנה מפני השמש עם חלון אחורי המאפשר צפייה בתינוק, קיפול קליל וקומפקטי במיוחד ביד אחת, מידות הטיולון המקופל מתאימות לכבודת יד המותרת לעלייה למטוס ועם רצועה מרופדת לנשיאה קלה על הכתף. טיולון יויו כולל מערכת בולמי זעזועים משופרת מחומר אלסטי בארבעת הגלגלים. ידית הטיולון נוחה, נעימה למגע והיגיינית, במראה דמוי עור יוקרתי, וכוללת אחיזה להגברת הבטיחות. מספר מצבי ישיבה שכיבה וסל אחסון המכיל עד 5 ק"ג.

טיולון סייבקס

טיולון סייבקס Eezy S 2 מתאים מגיל לידה ועד משקל של 15 ק"ג. משקל הטיולון הוא 7.6 ק"ג והוא ניתן לקיפול למצב עמידה קומפקטי ביד אחת בלבד. טיולון סייבקס כולל מגן שמש גדול במיוחד, כוונון קל ופשוט של משענת גב התינוק באמצעות יד אחת בלבד, עד למנח שכיבה אופקי, פגוש קדמי, אפשרות לחיבור מהיר וקל של הטיולון לסלקל של סייבקס Cybex תודות למתאמים הייחודיים וגם אפשרות לחיבור סל שכיבה. מחיר באתר היבואן הוא 1290 ש"ח.

טיולון ספורט ליין

דגם חדש של הטיולון הקומפקטי לתינוק ווייפר VYPER מבית ספורט ליין מתאים לתינוקות מגיל לידה ועד משקל 15 ק"ג, הטיולון בעל גגון XXL ארוךלהגנה מפני השמש, ריפודים רכים ונעימים, קיפול קומפקטי ביד אחת ומשקל של 7.5 ק"ג. בדגם החדש – בדים חדשים ומפוארים, חלון אחורי בגב הטיולון לתצפית ולאיוורור וגלגלים חדשים ומחוזקים. לטיולון ספורט ליין 3 מצבי ישיבה שכיבה עד לזווית של 170 מעלות. לטיולון ספורט ליין בולמי זעזועים על כל 4 הגלגלים. כאשר הטיולון מקופל ניתן לשאת אותו בקלות על הכתף באמצעות הרצועה המחוברת, ריפוד הטיולון ניתן להסרה לכביסה ובתחתית טיולון ספורט ליין סל חפצים מרווח ונגיש.

טיולון בובו

טיולון בובו מבית איזי בייבי הוא טיולון בעל משקל של 6.2 ק"ג, מתקפל לגודל קומפקטי במיוחד, ניתן לנשיאה עם רצועת כתף וכולל פגוש קדמי נשלף. טיולון בובו מתאים מגיל לידה בשל העובדה שמשענת הגב מגיעה למצב של שכיבה מלאה. כולל גגון רחב להגנה מפני השמש וריפוד נוח הניתן להסרה ולכביסה.

טיולון בוגבו

טיולון בוגבו אנט ANT הוא טיולון תינוק קומפקטי לטיול משפחתי מושלם, המצטיין בעיצוב חדשני, מתקפל כטרולי, מכיל שטח אחסון נרחב ומאושר לעלייה למטוס. טיולון בוגבו אנט מתאים מגיל 6 חודשים ועד משקל של 15 ק"ג. עם טיולון בוגבו ANT, אתם יכולים לבחור לאיזה כיוון יפנו פניו של הילד הודות למושב חדשני מתכוונן, המאפשר שינוי ובחירה בין 3 זוויות שכיבה שונות. כשהילד פונה אליכם, זו הזדמנות מצוינת לשמור על קשר עין ויחס קרוב. כשפניו של הילד פונות אל העולם – זו דרך אידיאלית לגרות את חושיו ולחשוף אותו ליופייה של הסביבה. משקל טיולון בוגבו אנט הוא 7.2 ק"ג, סל האחסון האחורי וסל האחסון התחתון הגדול, מכילים קיבולת אחסון נוספת של עד 8 ק”ג.

עגלת טיולון

עגלת טיולון שוקלת לרוב בין 8-6 ק"ג ומספקת את כל היתרונות שיש בעגלת תינוק קלה וקומפקטית כגון ניידות, קלות קיפול, מספר מצבי שכיבה ישיבה ועיצוב מדהים. עגלת טיולון אידיאלית לטיול ברחבי העיר ובקניונים. עגלת טיולון היא בהחלט השקעה כספית ויש הורים שבוחרים לקנות עגלת טיולון בנוסף לעגלת תינוק שהיא יותר חזקה, בעלת סל אחסון גדול יותר הכוללת גם אפשרות להתקנת סל שכיבה.
כאשר אתם שוקלים איזו עגלת טיולון לרכוש, קחו בחשבון באיזו תדירות וכמה זמן תשתמשו בעגלת טיולון, ביחד עם אורח החיים שלכם, התקציב והתכונות החשובות לכם ביותר. קחו בחשבון היכן תשתמשו בעגלת טיולון הכי הרבה ואת סוג מזג האוויר והשטח שתפגשו. בדקו גם כמה קל לקפל ולפתוח את עגלת הטיולון, ואם אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם ביד אחת.

תינוק בתוך טיולון

עגלת טיולון מתקפלת

כאשר משתמשים במושג טיולון קומפקטי הכוונה היא לעגלת טיולון מתקפלת באופן מהיר וביד אחת לצורה שלא תופסת נפח אחסון גדול מידי ושניתן להכניסה לתיק נשיאה וגם לתא המטען של הרכב. עגלה טיולון מתקפלת היא פתרון מושלם לנסיעות לטיולים בארץ ובחו"ל ולכל אותם המקומות שלא רוצים להתנייד על עגלת תינוק גדולה ומסורבלת יחסית. יש יתרון גדול בעגלת טיולון מתקפלת שניתן לאחסן אותה בתיק נשיאה ולהעלות אותה למטוס לאחסון מעל המושב וכך להבטיח שהיא תהיה לכם זמינה ושלא תישבר או תינזק במהלך הטיסה.
ניתן למצוא עגלות טיולון מתקפלות אשר נשארות לעמוד אחרי הקיפול ויש לכך יתרון המקל על הניידות עם התינוק.

עגלת תינוק טיולון

שגרת היציאה עם התינוקות לטיול מחוץ לבית כוללת הכנת תיק החתלה הכולל חיתולים, מגבונים, צעצועים, אוכל, חטיפים ובגדים להחלפה. תיק החתלה כזה עלול להיות כבד ולכן, זו הסיבה שהורים נוטים לרוב לקנות עגלת תינוק טיולון קל משקל, קל לניוד ולקיפול, מה שהופך אותם לעגלות הטובות ביותר לטיול ברחובות העיר ובקניונים.

טיולון קל משקל מומלץ

להורים המעדיפים טיולון קל משקל ואיכותי:
טיולון מומלץ לתינוק מאונטיין באגי נאנו פלוס – טיולון מדהים מבית מאונטיין באגי דגם הנאנו פלוס Nano Plus האולטרא קומפקטי, משקל 5.8 ק"ג בלבד מתקפל ונכנס לתיק נסיעות קטן הכולל רצועת נשיאה על הכתף. דגם הפלוס מתאים לתינוקות מגיל לידה ועד משקל של 15 ק"ג – גיל 3 שנים לערך, בעל גגון ארוך עם חלון רשת אחורי, פתיחה ביד אחת, ניתן להרכיב ע"ג הטיולון סל שכיבה רך להשכבה על הבטן. גב הטיולון מאפשר אין סוף מצבי שכיבה עד זווית שכיבה המתאימה לתינוק מגיל לידה.

טיולון נאנו מתקפל ונכנס לכל תא מטען, תא אחסון במטוס, ברכבת ועוד. לאחר הקיפול ישנה אפשרות להסיט את הגלגלים פנימה לקיפול מינימלי, הגלגלים יותר דקים ותופסים פחות מקום בקיפול. לשלדת הטיולון NANO בולמי זעזועים ע"ג הגלגלים האחוריים לנסיעה רכה ונעימה, גלגלים קדמיים מסתובבים 360 מעלות עם אפשרות נעילה, ערכת הטיולון נאנו כוללת תיק נשיאה קומפקטי עם רצועת כתף, גב הטיולון מאפשר אין סוף מצבי שכיבה עד זווית שכיבה המתאימה לתינוק מגיל לידה. ניתן להרכיב על גבי הטיולון נאנו סלקל מכל דגם באמצעות המחברים המצורפים. שלדת הטיולון נבנתה כך שהיא מאפשרת בקלות לעלות מדרכות ומדרגות. בתחתית הטיולון סל אחסון נגיש ונוח לשימוש.

טיולון טווח מחירים

טווח המחירים של טיולון לתינוק הוא די רחב ויכול לנוע בין 2500-250 ש"ח וכאמור, לא חייבים לבחור בטיולון היקר ביותר כדי להינות מהיתרונות של טיולון לתינוק קל משקל וקומפקטי.

טיולון יויו מחיר

טיולון יויו YOYO בייביזן מתאים מגיל 6 חודשים ועד משקל של 15 ק"ג. טיולון יויו מתקפל ונפתח בהינף יד אחת, ניתן לנשיאה בקלות באמצעות רצועת כתף מרופדת ומתקפל באחסון קומפקטי בכל מקום – ברכבת, באוטובוס, במונית או במטוס. המחיר של טיולון יויו באתר היבואן הוא 2350 ש"ח. משקל הטיולון הוא 6.6 ק"ג.

טיולון בייבי סייף מחיר

לחברת בייבי סייף קיימים 2 דגמים עיקריים של טיולון לתינוק:
טיולון בייבי סייף קומפקט במחיר של 590 ש"ח, משקל הטיולון 5.6 ק"ג בלבד, מדרך רגליים בעל 2 מצבים, גגון ארוך עם בדים המגנים מפני קרינת השמש, קיפול סופר קומפקטי המתאים לנשיאה גם לגוף המטוס, מצב שכיבה 170 מעלות, מתאים מגיל לידה ועד משקל 15 ק"ג, סל אחסון של 5 ק"ג, משענת גב רב שלבית הניתנת לשינוי באמצעות רצועות משיכה ונעילת גלגלים קדמיים.


טיולון בייבי סייף KATY במחיר של 899 ש"ח, ידית ופגוש הטיולון בציפוי דמוי עור איכותי ונעים, משקל הטיולון 6.6 ק"ג, מתאים מגיל לידה ועד משקל 15 ק"ג, כולל סל אחסון של 5 ק"ג. הטיולון מתקפל באופן אוטומטי למצב עמידה נח לנשיאה ובאמצעות יד אחת בלבד. כולל גגון תלת שלבי גדול במיוחד עם פתח איוורור, מנח רגליים מתכוונן, משענת גב בעלת מספר אין סופי של מצבי שכיבה ישיבה, שינוי מצבים בעזרת שרוך כאשר מצב שכיבה מקסימאלי הוא 175 מעלות.

טיולון גו בייבי קפרי מחיר

טיולון גו בייבי קפרי הוא טיולון מעוצב וקל משקל, מתקפל לצורת מזוודה קומפקטית במיוחד ויש לו משענת בעלת מספר מצבי שכיבה ישיבה. משקל טיולון גו בייבי קפרי הוא 5.5 ק"ג והוא בעל גגון רחב להגנה מפני השמש.

11
חוות דעת על המאמר

האם אהבת את התכון

אם באמת אהבתם את המאמר – תראו לנו ע"י שיתוף

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram